Untitled Document

HDI Fibaemeklilik’ten yeni YouTube video serisi: HDI Fibaemeklilik Fonla Büyüt

Bireysel Emeklilik (BES) ve sigorta sektörünün dinamik oyuncusu HDI Fibaemeklilik, YouTube kanalında yeni bir video serisini hayata geçirdi. ‘HDI Fibaemeklilik Fonla Büyüt’ adını taşıyan yeni video serisinde, emeklilik ve yatırım fonları ile finansal planlama konularında kapsamlı bilgiler izleyiciyle buluşuyor. Video serisinde portföy yönetim şirketlerinin temsilcilerinin de fonlarını ve stratejilerini anlattığı videolar yer alıyor.  Yatırım ve fon dünyasını mercek altına alan video serisinin ilk konukları ise video serisine katkılarını sürdürecek ekonomist Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu ve ekonomist Mert Yılmaz oldu.

BİREYSEL Emeklilik (BES) ve sigorta sektöründe birçok ilke imza atan HDI Fibaemeklilik, YouTube kanalı üzerinden yatırım ve fon dünyasını mercek altına alan bir video serisini izleyicilerle buluşturdu. ‘HDI Fibaemeklilik Fonla Büyüt’ video serisinde, Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), emeklilik ve yatırım fonları ile tasarruf konularına ilişkin kapsamlı ve rehber niteliğinde bilgiler yer alıyor. Sektörün önde gelen uzman isimleri ve akademisyenlerin yanı sıra portföy yönetim şirketi yöneticileri de, katılımcılara sunulan fon içerikleri hakkındaki bilgileri izleyicilerle paylaşıyor. 

Yatırım dünyasındaki son gelişmelere ışık tutacak, BES, emeklilik yatırım fonları, finansal-yatırım okuryazarlığı gibi konularda kapsamlı bilgileri içerecek video serisinin ilk videolarında, serinin devamında da katkıda bulunmayı sürdürecek olan iki isim yer aldı. Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu "Tasarruf Nedir, Nasıl Değerlendirilmeli? Bireysel Emeklilik (BES) Nedir?" sorularına yanıt verirken, Mert Yılmaz  "Neden Bireysel Emeklilik Yaptırmalıyım?" başlıklı videosunda BES’e dair tüm merak edilenleri anlattı. 

HDI Fibaemeklilik, finansal planlama yapmak, geleceği için adım atmak isteyen herkesi, BES, emeklilik yatırım fonları ve çok daha fazla konuda tüm soruların cevap bulacağı YouTube kanalına davet ediyor.