Untitled Document

HDI Fibaemeklilik’ten yeni YouTube video serisi: HDI Fibaemeklilik Fonla Büyüt

Bireysel Emeklilik (BES) ve sigorta sektörünün dinamik oyuncusu HDI Fibaemeklilik, YouTube kanalında yeni bir video serisini hayata geçirdi. ‘HDI Fibaemeklilik Fonla Büyüt’ adını taşıyan yeni video serisinde, emeklilik ve yatırım fonları ile finansal planlama konularında kapsamlı bilgiler izleyiciyle buluşuyor. Video serisinde portföy yönetim şirketlerinin temsilcilerinin de fonlarını ve stratejilerini anlattığı videolar yer alıyor.  Yatırım ve fon dünyasını mercek altına alan video serisinin ilk konukları ise video serisine katkılarını sürdürecek ekonomist Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu ve ekonomist Mert Yılmaz oldu.

BİREYSEL Emeklilik (BES) ve sigorta sektöründe birçok ilke imza atan HDI Fibaemeklilik, YouTube kanalı üzerinden yatırım ve fon dünyasını mercek altına alan bir video serisini izleyicilerle buluşturdu. ‘HDI Fibaemeklilik Fonla Büyüt’ video serisinde, Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), emeklilik ve yatırım fonları ile tasarruf konularına ilişkin kapsamlı ve rehber niteliğinde bilgiler yer alıyor. Sektörün önde gelen uzman isimleri ve akademisyenlerin yanı sıra portföy yönetim şirketi yöneticileri de, katılımcılara sunulan fon içerikleri hakkındaki bilgileri izleyicilerle paylaşıyor. 

Yatırım dünyasındaki son gelişmelere ışık tutacak, BES, emeklilik yatırım fonları, finansal-yatırım okuryazarlığı gibi konularda kapsamlı bilgileri içerecek video serisinin ilk videolarında, serinin devamında da katkıda bulunmayı sürdürecek olan iki isim yer aldı. Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu "Tasarruf Nedir, Nasıl Değerlendirilmeli? Bireysel Emeklilik (BES) Nedir?" sorularına yanıt verirken, Mert Yılmaz  "Neden Bireysel Emeklilik Yaptırmalıyım?" başlıklı videosunda BES’e dair tüm merak edilenleri anlattı. 

HDI Fibaemeklilik, finansal planlama yapmak, geleceği için adım atmak isteyen herkesi, BES, emeklilik yatırım fonları ve çok daha fazla konuda tüm soruların cevap bulacağı YouTube kanalına davet ediyor. 

 

...

Devamı için Tıklayınız

Allianz Türkiye’nin Yeni Reklam Filmi ''İşimiz Yaşamak'' Yayında

Allianz Türkiye, “Hayat nasıl gelirse gelsin, Allianz bugün, yarın seninle” mesajını verdiği yeni reklam filmiyle hayatlarının her anında müşterilerinin yanında olduğunu vurguluyor.

 

Allianz Türkiye, “İşimiz Yaşamak” isimli yeni reklam filmiyle, varoluş amacında olduğu gibi iyi günde kötü günde “Allianz Seninle” diyor.

 

“Gelsin Hayat Bildiği Gibi” şarkısının yeniden yorumlanarak bir ninni tınısıyla başladığı ve git gide ritminin yükseldiği reklam filminde, bir bebeğin büyürken karşılaşabileceği bazen mutlu bazen de hüzünlü anlar Allianz gözünden ekrana yansıtılıyor.

 

Allianz Türkiye Pazarlama ve Dijital Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı Onur Kırcı reklam filmini; “Bir bebeğin, büyüyüp genç bir bireye ve sonrasında ebeveyne dönüşürken karşılaşabileceği kimi zaman mutlu, kimi zaman hüzünlü anları yansıtmaya çalıştığımız yeni reklam filmimizle; hayatlarının her anında müşterilerimizin yanında olduğumuz mesajını perçinlemek istedik. İzleyenlere umut vermesini arzu ettiğimiz reklam filmimizle hayatın içinden, çoğu kişinin aşina olduğu bir kesit sunduk ve ‘iyi günde de kötü günde de seninleyiz’ dedik. Bulunduğumuz toplum için değer yaratmak ve müşterilerimizle bağ kurmak bizim için çok önemli. Kurduğumuz bu bağ sayesinde müşterilerimizin hayatlarının her anında yanlarında olabiliyoruz. Bu güvene layık olmak için gelecekte de müşterilerimizin sağlıklarını, sevdiklerini ve birikimlerini korurken, yanlarında olmaya devam edeceğiz.” sözleriyle değerlendirdi.

 

Çekimleri üç gün süren ve İstanbul’da tamamlanan reklam filminin yönetmen koltuğunda, Allianz Türkiye’nin 2019 ve 2020 yıllarındaki ödüllü filmlerinin de yönetmeni olan Serdar Dönmez oturuyor. 

 

...

Devamı için Tıklayınız

AXA Sigorta’dan Gençlerin Hayatını Kolaylaştıracak Büyük Yenilik!

AXA Sigorta, gençleri desteklemek için sunduğu AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı eğlenceli bir reklam kampanyasıyla tanıtıyor. Kampanya Publicis İstanbul imzası taşıyor.

 

AXA Sigorta, üniversitede eğitim gören 17-22 yaş arasındaki gençlerin ihtiyaçları ve kullanım alışkanlıkları doğrultusunda şekillendirdiği yeni ürünü “AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası”nı yeni reklam kampanyasıyla tanıttı. 

Publicis İstanbul tarafından hazırlanan reklam filminde, üniversiteye başlayan çocuklarına kayıt sırasında eşlik eden bir anne ve baba görüyoruz. Film boyunca okula başladığı için heyecanlı olan çocuklarının aksine, çocukları için endişelenen ailesinin abartılı düşünceleri eğlenceli bir dille ekrana geliyor. Ebeveynlerin endişesini dindiren ise gençlerin sağlığını üniversite yolculuğunda güvence altına alan AXA Sigorta oluyor. Reklam filminin yönetmen koltuğunda ise Gökdeniz Uslu oturuyor. 

Künye Bilgileri:

Reklamveren: AXA Sigorta 

Reklamveren Temsilcileri: Alper Tanyer, Nazlı Turan, Nur Özkan

Reklam Ajansı: Publicis İstanbul

CCO: Ayşe Aydın

ECD: Mehmet Güney

Kreatif Direktör: Uğur Sönmez

Kreatif Ekip: Kerem Çeteci, Asil Yıldız, Şafak Kördikanlıoğlu, Faruk Sarısaçlı, Gizem Serçe

Müşteri İlişkileri Ekibi: Emre Küçüksöz,Yasemin Baykara, Kübra Köseoğlu

Strateji Ekibi:Zeynep Bortaçina, Berkay Başer, Ceren Karakaşlı

...

Devamı için Tıklayınız

Doğa Sigorta Sunar: ''Hayatta Hiçbir Şey Hayatın Kendisi Kadar Şaşırtıcı Değildir''

Doğa Sigorta, yeni reklam filmini yayına aldı. Şirket, yeni film ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

''Beklenmedik risklerin her an başımıza gelebileceğine dikkat çeken reklam filmimiz yayında! Hayatın yolunda gittiğini düşündüğümüz, kendimizi ve sevdiklerimizi güvende hissettiğimiz anlarda hesapta olmayan risklerle karşı karşıya kalabiliriz. Siz de Doğa Sigorta Doğru Adım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın, risklere karşı hazırlıklı olun.

Hayatta hiçbir şey hayatın kendisi kadar şaşırtıcı değildir. Ama siz yine de yeni reklam filmimizi izlerken şaşırmaya hazır olun!

Hayatın yolunda gittiğini düşündüğümüz, kendimizin ve sevdiklerimizin güvende olduğunu hissettiğimiz anlarda hiç hesapta olmayan risklerle karşı karşıya kalabiliriz. Doğa Sigorta Doğru Adım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile siz de hem kendinizin hem de sevdiklerinizin sağlığını güvence altına alarak beklenmedik risklere karşı hazırlıklı olabilirsiniz. COVID-19’dan kaynaklanan tedavi masraflarının da SGK ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında sigorta süresi içinde, poliçe özel ve genel şartları kapsamında karşılandığı Doğru Adım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünümüz geniş teminat seçenekleri ve bütçe dostu fiyatları ile sigortalılarımıza ve sigortalı adaylarımıza güven sunmaya devam ediyor.

Çok kıymetli bir ekip ile büyük keyifle çekimlerini gerçekleştirdiğimiz reklam filmimizi beğeninize sunar, başta değerli yönetmenimiz Erhan Baytimur ve kıymetli oyuncularımız Alper Atak, Abdül Süsler ve Gökçe Kerimoğlu olmak üzere reklam filmimizde emeği geçen herkese gönülden teşekkürlerimizi sunarız.''

...

Devamı için Tıklayınız

Anadolu Sigorta’dan Sevdiklerinin Yarınlarını Bugünden Düşünenlere

Anadolu Sigorta’nın yeni reklam filmi TBWA\Istanbul imzasıyla yayına girdi. Filmde, sağlık sigortası, bir baba kız hikayesi üzerinden anlatılıyor. Hayatı boyunca “ne olur, ne olmaz” diyerek kızı için her türlü önlemi alan baba, kızına miras bıraktığı ‘sağlık sigortası ile yıllar sonra bile zor günlerinde kızının yanında olmayı başarıyor. Reklam filminin prodüksiyonunu Public Film üstlenirken, yönetmen koltuğunda Metehan Şereflioğlu bulunuyor.

...

Devamı için Tıklayınız