Untitled Document

Quick Sigorta dört yaşında

12 Mayıs 2017’de ilk poliçesini düzenleyen Quick Sigorta, ardında bıraktığı dört yıla sayısız ürün , başarı ve ödül sığdırdı. Yatırımları, sektörde hızla büyümesi, layık görüldüğü ödüller ve ürün çeşitliliğiyle sigorta sektöründe kısa zamanda adından söz ettiren Quick Sigorta, sektörde emin adımlarla ilerliyor ve her geçen gün başarılarına bir yenisini daha ekliyor.

Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, Quick Sigorta’nın dört yıl gibi kısa sürede sektörde kazandığı güveni şu sözlerle anlatıyor:

“Quick Sigorta olarak sigortacılık sektöründe dijital bir devrim başlattık ve ‘Cepten, netten acenteden’ mottomuzla sigortalılarımıza hizmet veriyoruz. Geniş bir sigorta ürünü yelpazesine sahibiz ve Türkiye’nin 81 ilinde 3 binin üzerinde acentemiz bulunuyor. Web sitemiz ve mobil uygulamamızla müşterilerimize istedikleri zaman, istedikleri her yerden sigorta satın alabilme kolaylığı sağlıyoruz.”

“Sigortacılıktan kazandığımızı sigortacılığa yatırdık”

“Sigortacılıktan kazandığımızı, sigortacılığa yatırdık” diyen Yaşar, sözlerine şu şekilde devam etti:

“2020 yılını 514,3 milyon TL özkaynak büyüklüğü ve 2,472 milyar TL bilanço büyüklüğü ile kapattık. Faaliyete başladığımız 2017 yılından bu yana geçen dört yılda yaratılan tüm değerlerin şirkette tutulması ve temettü dağıtılmaması, sonuçlarını göstermeye başladı. Quick Sigorta olarak bilanço büyüklüğü bakımından hayat-dışı sigorta şirketleri içinde ilk 10 büyük şirket arasında yer almayı başardık.

Dört yıl önce çıktığımız bu yolda hayallerimizin izinde sayısız ödül, başarı ve ilklere imza atarak yolumuza sağlam ve hızlı adımlarla devam ediyoruz. Memleketimizin dört bir yanından hayallerimize ortak olan herkese teşekkür ederiz.

Üstelik bu sene bayram Quick Sigorta’nın 4.yaşı ile aynı zamana geldi. Hepimize çifte bayram yaşatıyor. Bayramımız ve yeni yaşımız kutlu olsun…Birlikte nice yıllara..."

...

Devamı için Tıklayınız

Quick Sigorta 2,472 milyar TL bilanço büyüklüğü ile ilk 10 içinde

Quick Sigorta, 2020 yılını 514,3 Milyon TL özkaynak büyüklüğü ve 2,472 Milyar TL bilanço büyüklüğü ile kapattı. Faaliyete başladığı 2017 yılından bu yana geçen dört yılda yaratılan tüm değerlerin şirkette tutulması ve temettü dağıtılmaması sonuçlarını göstermeye başladı ve Quick Sigorta bilanço büyüklüğü bakımından hayat-dışı sigorta şirketleri içinde ilk 10 büyük şirket arasında yer almayı başardı.

 

...

Devamı için Tıklayınız

Quick Sigorta ve TSEV'den Özel Eğitim Sınıfı!

TSEV ‘in “Satışçılar için A’dan Z’ye Sigorta Eğitimi” programı Quick Sigorta acente ve çalışanları için yeniden dizayn edilerek, Sigortaya Giriş, Satışçılar için Hukuk, Satış Yaklaşımları, Oto Sigortaları, Yangın Sigortaları, Nakliyat Sigortaları, Sağlık Sigortaları Sorumluluk Sigortaları ve Ferdi Kaza Sigortalarından oluşan başlıkların yanı sıra Quick Sigorta’nın katkılarıyla bu sınıf için özel olarak tasarlanan Finansal Sigortalar, Agent Değil Acente, Qport Kullanımı ve Web Sayfa Oluşturma ile Sosyal Medya derslerinden oluşan özel eğitim programı üç ay sürecek. Bu programla birlikte ilk kez TSEV bünyesinde, özel bir Quick Sigorta sınıfı açılmış oldu. 30 Mart 2021 itibariyle açılışı yapılan program, 29 Haziran 2021 tarihine kadar, alanında uzman eğitimcilerden Faruk Ömrüuzak, Av. Nuray Dinçment, Mehmet Muratoğlu, Ali Börü, Dr. Kaspar Zakaryan , İbrahim Dörter , Zafer Şenler , Kaptan Murat Işıklı , Mahmut Saraçoğlu ‘nun vereceği derslerin yanı sıra Pınar Güzey, Yasemin Ezenerden, Emre Tuncer ve Azak Yaşarkurt’un katılımlarıyla, online olarak devam edecek.

...

Devamı için Tıklayınız

QUICK SİGORTA ve TSEV'den bir ilk!

Quick Sigorta ve Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV) bir ilki gerçekleştirerek, Quick Sigorta’nın Türkiye genelinden seçilmiş 54 Acentesi ve 13 şirket çalışanı için oluşturulmuş özel bir sınıf açtı.

...

Devamı için Tıklayınız

Quick Routes yeniden yollarda!

Gezgin ve motor aşığı Özgür ve Dilek Candar, Quick Routes’un yeni etapları için hazırlıklarını tamamladı. Daha önce sekiz zorlu etabı tamamlayan çift, şimdi yeni rota için 17 Ağustos Pazartesi yeniden yollara düştü. Yine Quick Sigorta’nın merkez binasının önünden başlayan 9’uncu etap, Ege ve Akdeniz kıyılarını ve Kıbrıs’ı da dahil eden 10, 11 ve 12’nci etaplar sonrasında Bursa’da son bulacak.

...

Devamı için Tıklayınız