Untitled Document

Monopoli ile ''Değer Katanlar Platformu'' Etkinliklerine Devam Ediyor

22 yıllık birikimi ile sektörünün öncü şirketi Monopoli Sigorta’nın, geçtiğimiz yıl Türkiye’de risk yönetim danışmanlığının geleceğinin tasarlanacağı yeni bir inisiyatif; bir topluluk projesi olarak kurduğu "Monopoli ile Değer Katanlar Platformu" etkinliklerine devam ediyor. Monopoli & Bahçeşehir Üniversitesi iş birliğinde hayata geçen, platformun ilk projesi; “Sigorta Sektöründe Risk Yönetim Danışmanlığı” eğitim programının da açıklandığı Monopoli’nin kurucu ortakları Erol Esentürk ve İzzet Bonofiyel’in ev sahipliğinde, Bahçeşehir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr.Tunç Bozbura, HDI Sigorta CEO’su Ceyhan Hancıoğlu, AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken ve Colony Istanbul Kurucu CEO’su Ali Erhan Tamer'in katılımı ile gerçekleşen toplantıda ‘’Yeni Dünya Düzeninde Riskleri Doğru Yönetmenin Önemi’’ ile “2022-2023 Sigorta Sektörü Lokal& Global Değerlendirmesi” yapıldı.

...

Devamı için Tıklayınız

Agito CEO'su Mutlu Uğursal'ın Sigorta Haftası Mesajı

"Sigorta, sürdürülebilir bir gelecek ve bilinçli bir toplum için kıymet bilmektir."

...

Devamı için Tıklayınız

Siz İçinizden Geldiği Gibi Yaşayın, Aksigorta Yanınızda

Geliştirdiği ürün ve hizmetlerle müşterilerinin tüm ihtiyaçlarında yanında olmaya devam eden Aksigorta’nın yeni reklam filmi dijital platformlarda yerini aldı.

Müşterilerine yalnızca hastalık anında değil hayatlarının her anında sağlık ürünleri ile güvence altına alan Aksigorta, onlara ‘içlerinden geldiği gibi yaşamalarını’ hatırlattığı yeni reklam filmini dijital platformlarda yayına aldı.  Tribal Worldwide İstanbul imzalı reklam filminde kız arkadaşının uçan fularını yakalamak için korkusuzca duvarlara tırmanan, çatıdan çatıya atlayan ve kulenin en tepesine çıkan gencin aksiyon dolu anları gösteriliyor. Filmin sonunda ise genci ufak bir sürpriz bekliyor.

Sigorta sektörü için oldukça çarpıcı olan reklam filmi izleyenleri içlerinden geldiği gibi yaşamaya teşvik ederek Aksigorta’nın irili ufaklı her türlü sorunda müşterilerinin yanında olduğunu vurguluyor. 

Reklam filminin filmin yönetmen koltuğunda Arif Gökdeniz Uslu otururken prodüksiyonunu Organic Film üstlendi.

 

...

Devamı için Tıklayınız

SEDDK'dan BES'e yönelik dikkat çeken "kamu spotu"

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK), Bireysel Emeklilik Sistemi ve sistemin kapsamının genişletilmesi ile ilgili olarak kamuoyunda farkındalık oluşturmak amacıyla dikkat çeken bir kamu spotuna imza attı. 
RTÜK tarafından yayına alınan spot, "Aras ile Sohbetler: Harçlık, birikim, devlet katkısı" başlığını taşıyor. 
Aras babasıyla ettiği sohbette aile büyüklerinin verdiği harçlıklarını biriktirdiğinden fakat kumbarasının bunun için yeterli olmadığından bahsediyor. Babası da birikimleri bundan sonra BES'te değerlendireceklerini, aile büyüklerinin de harçlıkları buraya yatırabileceğini ve devlet katkısıyla bu birikimin destekleneceğini anlatıyor. 
Kamu spotu, 18 yaş altı BES'e yönelik dikkati artırmak ve sisteme genç yaşta girişin önemini kamuoyuna duyurmayı amaçlıyor. Kamu spotu ailelerin küçük yaşlardan itibaren çocuklarının geleceği için BES yaptırabileceği ilhamını veriyor.
Aras Özadalı (çocuk influencer ve oyuncu): Youtube'ta 156 bin, Instagram'da 478 bin takipçisi bulunuyor. Babasıyla ettiği sohbetlerde verdiği akıllıca cevaplar ile herkesi kendine hayran bırakıyor.
...

Devamı için Tıklayınız

Bereket Emeklilik ‘’Gençliğin Avantajlı Dünyası’’ Mobil Uygulaması İle Sektörde Bir İlke İmza Attı

Bereket Emeklilik geliştirdiği yeni projesi ile sektörde bir ilke imza atarak ‘’Gençliğin Avantajlı Dünyası’’ uygulamasını gençlerle buluşturdu. Gençliğin Avantajlı Dünyası (GAD) ile gençler ücretsiz veya indirimli kampanyalardan faydalanıp yıl boyu indirimlerin tadını çıkarırken, bireysel emeklilik planları ile de geleceğini güvence altına alıyor.

 

Gençliğin Avantajlı Dünyası gençlere; en çok tercih edilen markaların özel fırsatları, alışveriş sitelerine özel hediye çekleri, zincir fast food restoranlardan barista kahvelerine kadar birçok fırsattan yararlanma imkanı sunuyor. Uygulamayla gençler hem eğleniyor hem de eğlenirken bireysel emeklilik planları ile geleceklerine yatırım yapıyor.

Bereket müşterisi olmayanlar da uygulamayı indirip avantajlar dünyasını inceleyebiliyor. Ziyaretçiler uygulamayı tecrübe ederek, Bereket müşterisi olma deneyimini yaşayabiliyor ve uygulama içerisinde yer alan bireysel emeklilik planları ile diledikleri gibi birikim yapabiliyor.

...

Devamı için Tıklayınız