Untitled Document

Anadolu Sigorta Bir Usta Bin Usta

...

Devamı için Tıklayınız

Sektörde ikinci yılını dolduran Ethica Sigorta önemli başarılara imza atmaya devam ediyor

...

Devamı için Tıklayınız

Güneş Sigorta’dan yeni Reklam Kampanyası, “Seviyorsan Sigortalat Bizce”

Sigorta sektöründe 60 yılı geride bırakan Güneş Sigorta, “Seviyorsan Sigortalat Bizce” temalı reklam kampanyasını Metro, Metrobüs, Radyo, Sosyal Medya ve Basında yayınlamaya başladı.

Sigortalılarının ve hedef kitlesinin hayatını kolaylaştırmak amacıyla faaliyetlerini sürdüren Güneş Sigorta, yeni reklam kampanyasında Kasko ve Konut sigortalarına yer verdi. Güneş Sigorta reklam kampanyasında; evini ve aracını öpüp koklayacak, sarıp sarmalayacak kadar çok seven kişilere “Seviyorsan Sigortalat Bizce” sloganıyla hem sevdiklerini korumaları konusunda hatırlatma yapıyor hem de Güneş Sigortalı olmanın avantajlarını  anlatıyor.

Güneş Sigorta reklam kampanyasının eğlenceli ve samimi yaklaşımıyla hem markanın bilinirliğine hem de sigorta bilincinin yaygınlaşmasına önemli katkılar sağlayacağını belirten Güneş Sigorta Genel Müdürü Sayın Serhat Süreyya Çetin; “Bu kampanyamızla ile sigortalılarımız ve hedef kitlemizle kurduğumuz duygusal ve güven odaklı ilişkiyi daha da güçlendirmek için öncelikli olarak iletişim  tonumuzu daha sıcak ve samimi olarak yeniledik, dilimizi gençleştirdik.” Dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

Allianz’dan yeni reklam kampanyası “Allianz Yola Her Çıktığında Seninle”

Allianz Türkiye, “Allianz Seninle” konseptli reklam kampanyasını 2018’de de sürdürüyor. 21 Şubat 2018 Çarşamba günü yayına giren yeni reklam kampanyasında kasko ve trafik sigortalarındaki vizyonunu duygusal bir tonda aktarırken,  müşterilerine ve sevdiklerine bir kez daha  “Allianz Seninle” diyor.

Sigorta sektörünün lider şirketi Allianz Türkiye, hayatın her aşamasında müşterilerinin ve sevdiklerinin yanında olduğunu vurgulayan, “Allianz Seninle” temalı reklam kampanyasını yeni yılda, yeni imaj filmi ile sürdürüyor. 21 Şubat 2018 Çarşamba gününden itibaren TV, sinema ve dijital mecralarda yayımlanmaya başlayan reklam filminde, “Yola her çıktığında Allianz Seninle ve Sevdiklerinle” diyerek, müşterilerinin yanında olduğunu vurguluyor.

Allianz Türkiye Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Okan Özdemir konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Geçen yıl başlattığımız “Allianz Seninle” mottolu reklam kampanyamızda ilk tercih edilen sağlık sigortası markası olma adına çok değerli bir yol kat etmiştik. Bu kampanyamız çok beğenildi ve 2017 yılında sektörümüz için çok önemli platformlarda birbirinden değerli 10’dan fazla ödüle layık görüldü. Bu yıl da kasko ve trafik sigortasında tüketicinin algısında ilk tercih edilen marka olmayı hedefledik. Bunu yaparken de tüketicimiz ile kurduğumuz duygusal bağı vurgulamak, onlara ihtiyaç duyduklarında yanlarında olduğumuzu,   Allianz kalitesiyle sunduğumuz hizmetlerin müşterilerimiz ve sevdiklerinin yolculuklarında vereceği güven duygusunu vurgulamak istedik” dedi.

150 kişilik bir ekibin üç ay boyunca çalıştığı yeni reklam filmi, uzunlu, kısalı 3 farklı versiyonla yayınlanacak.

 

...

Devamı için Tıklayınız

Kötü Arkadaş, Pert Araba Reklamı

MAPFRE Sigorta’nın “Hırsız” ve “Kaza” adlı yeni reklam filmlerinde, başlarına gelen talihsiz olay sonucunda mağdur duruma düşen kahramanlar ve onların yanında olmak yerine kendi dertlerine düşen dostlarının yaşadıkları esprili bir dille anlatılıyor. “Kaza” filmde park yerinde zarar görmüş otomobiliyle karşılaşan kahramanın yanındaki arkadaşı sadece kendini düşünerek gözlüğünün peşine düşüyor. MAPFRE Sigorta müşterilerine “En yakın arkadaşınız bile bazen yanınızda değilken biz hep yanınızdayız” diyor.

...

Devamı için Tıklayınız