Untitled Document

Taylan Türkölmez: Nüfusumuz yaşlanıyor, Türkiye'nin OKS'ye ihtiyacı var

Allianz Hayat ve Emeklilik ile Allianz Yaşam ve Emeklilik Şirketleri Genel Müdürü Taylan Türkölmez; "Yaşlı nüfusumuz 7 milyona yaklaşmış durumda ki, bu dünyadaki 62 ülkenin nüfusundan daha fazla. Tıp ve teknoloji alanındaki gelişmeler sayesinde yaşlanan bir nüfusla karşı karşıyayız. Bu nedenle 3 basamaklı emeklilik sistemlerini reformist yaklaşımla oluşturmamız gerekiyor" dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

Acentelerimizin sayısını artırma arzusundayız

Chubb Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özek; “Acente profili olarak ağırlıklı kurumsal müşterisi olan, yangın, mühendislik, sorumluluk ve nakliyat branşına odaklanmış acentelerle iş birliği yapmak için görüşmeler yapıyoruz.”

...

Devamı için Tıklayınız

Hayat ve emeklilik şirketleriyle kurumsal işbirlikleri yapıyoruz

AXA Partners CEO Yardımcısı & AXA CLP Genel Müdürü Tolga Ceylantepe; "Hayat ve emeklilik şirketleri bizim için son derece önemli. Orada ürün yapısı elementer alana göre çok daha kısıtlı. Dolayısıyla hem sektörde hem müşteri tarafında fark yaratabilmeniz için yeni ürünler, teminatlar ve hizmetlerle piyasada olmanız lazım" dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

AXA Sigorta CEO'su Yavuz Ölken, Axa Sigorta'nın 'Sigorta 4.0' yaklaşımına dikkat çekti

Axa Sigorta'nın Sigorta 4.0 yaklaşımının 4 ana eksende yer aldığını belirten AXA Sigorta CEO'su Yavuz Ölken, "Biz bu vizyonu Sigortalı 4.0, Acente 4.0, Çalışan 4.0 ve Süreç 4.0 olarak ele alıyoruz. Bu yolculukta ortaya koyduğumuz çalışmalar beni çok umutlandırıyor ve keyifli bir başarı hikayesinin ilk dönemini yaşadığımızı görüyorum" dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

Acenteler verdiğimiz destekten ve bizimle işbirliği yapmaktan dolayı memnun oldu

2015 yılından bugüne Profesyonel Acenteler iş ortaklığına hız verdiklerini ifade eden Monopoli Sigorta Kurucu Ortağı Erol Esentürk, "Yaklaşık 4 yıl içerisinde bu alanda önemli bir know-how oluşturduk. Satış, hasar, sigorta şirketi ilişkileri ve tahsilat gibi önemli alanlarda acentelerin hangi desteklere ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyoruz. " dedi. 

İşbirliği içerisinde oldukları acentelerin iş yükünü üstlendiklerini ve böylece acentelerin satışa daha fazla zaman ayırabildiğini ifade eden Monopoli Sigorta Kurucu Ortağı Erol Esentürk, "Bünyemize katılan Inhouse acentelere baktığımızda en az büyüyenin yüzde 25 seviyesinde olduğunu görüyoruz. Acentelerden gelen olumlu geri dönüşler, iş ortaklarımızı memnun ettiğimizi gösteriyor. Kendimize bu alanda güveniyoruz"

...

Devamı için Tıklayınız