Untitled Document

Sağlık sigortalarında bireyin ön planda olduğu dijital çözümler öne çıkıyor

Sağlık sigortacılığının teknolojiyle ilişkisine dikkat çeken CompuGroup Medical (CGM) Genel Müdürü Fatma Zakaryan, "Bireye dokunma tarafında yolun başındayız ancak bu alanda dijital yatırımlar ile birlikte çözümlerin geliştirilmesi ve yeni tüketici profiline dokunuyor olmak önemli" dedi.
 

...

Devamı için Tıklayınız

Karmaşık süreçleri teknoloji yardımıyla sadeleştirmeye devam ediyoruz

2018 yılında iki alanda yoğun çalışmalar yürütüldüğünü belirten CompuGroup Medical Genel Müdürü Fatma Zakaryan, bunlardan ilkinin sigorta dışı asistans servislerde bireye ulaşmak olduğunu ifade etti. Bir diğer çalışma hakkında da bilgi veren Zakaryan, "Sigortacılık son 2 yıldır TSS ile birlikte operasyonel anlamda kompleks bir haldı. Biz de CGM olarak sigortacılıkta rekabet politikalarını geliştirmek için atılan adımların hastaneler ve sigortalılar üzerindeki operasyonel yüklerini çözmeye çalıştık" dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

Taylan Türkölmez: Nüfusumuz yaşlanıyor, Türkiye'nin OKS'ye ihtiyacı var

Allianz Hayat ve Emeklilik ile Allianz Yaşam ve Emeklilik Şirketleri Genel Müdürü Taylan Türkölmez; "Yaşlı nüfusumuz 7 milyona yaklaşmış durumda ki, bu dünyadaki 62 ülkenin nüfusundan daha fazla. Tıp ve teknoloji alanındaki gelişmeler sayesinde yaşlanan bir nüfusla karşı karşıyayız. Bu nedenle 3 basamaklı emeklilik sistemlerini reformist yaklaşımla oluşturmamız gerekiyor" dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

Acentelerimizin sayısını artırma arzusundayız

Chubb Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özek; “Acente profili olarak ağırlıklı kurumsal müşterisi olan, yangın, mühendislik, sorumluluk ve nakliyat branşına odaklanmış acentelerle iş birliği yapmak için görüşmeler yapıyoruz.”

...

Devamı için Tıklayınız

Hayat ve emeklilik şirketleriyle kurumsal işbirlikleri yapıyoruz

AXA Partners CEO Yardımcısı & AXA CLP Genel Müdürü Tolga Ceylantepe; "Hayat ve emeklilik şirketleri bizim için son derece önemli. Orada ürün yapısı elementer alana göre çok daha kısıtlı. Dolayısıyla hem sektörde hem müşteri tarafında fark yaratabilmeniz için yeni ürünler, teminatlar ve hizmetlerle piyasada olmanız lazım" dedi.

...

Devamı için Tıklayınız