Untitled Document

Acenteler verdiğimiz destekten ve bizimle işbirliği yapmaktan dolayı memnun oldu

2015 yılından bugüne Profesyonel Acenteler iş ortaklığına hız verdiklerini ifade eden Monopoli Sigorta Kurucu Ortağı Erol Esentürk, "Yaklaşık 4 yıl içerisinde bu alanda önemli bir know-how oluşturduk. Satış, hasar, sigorta şirketi ilişkileri ve tahsilat gibi önemli alanlarda acentelerin hangi desteklere ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyoruz. " dedi. 

İşbirliği içerisinde oldukları acentelerin iş yükünü üstlendiklerini ve böylece acentelerin satışa daha fazla zaman ayırabildiğini ifade eden Monopoli Sigorta Kurucu Ortağı Erol Esentürk, "Bünyemize katılan Inhouse acentelere baktığımızda en az büyüyenin yüzde 25 seviyesinde olduğunu görüyoruz. Acentelerden gelen olumlu geri dönüşler, iş ortaklarımızı memnun ettiğimizi gösteriyor. Kendimize bu alanda güveniyoruz"

...

Devamı için Tıklayınız

Ürün ve hizmetlerimizi Insurtech yaklaşımıyla geliştiriyor ve sektöre sunuyoruz

Agito Genel Müdürü Mutlu Uğursal; “Agito olarak uzman çevre sistemlerine de yatırımlarımız devam ediyor. Özellikle Veri Ambarı, Gönderi ve Bildirim Modülleri, KVKK kapsamında geliştirdiğimiz Securins gibi ürünler ve danışmanlık hizmetleri ile sektöre çözümler sunmaya devam ediyoruz.”

...

Devamı için Tıklayınız

Sarı Kareler Fotoğraf Yarışması’nda ödüller verildi

2 bin 241 amatör ve profesyonel fotoğrafçının, 7 bin 723 adet fotoğrafla katıldığı Vakıf Emeklilik Sarı Kareler Fotoğraf Yarışması’nın ödül töreni yapıldı. Birincilik ödülünü, Ankara’dan Muhammed Şuayp Oral kazandı. Yarışmada sergilenmeye değer bulunan eserlerden oluşan fotoğraf sergisi de Güneş Sigorta Sanat Galerisi Sergi Salonu’nda açıldı.
 
Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Özgür Obalı; törende yaptığı konuşmada, geleneksel hale gelen Sarı Kareler Fotoğraf Yarışması’nın başarıyla yoluna devam ettiğini belirterek, “Sarı Kareler konusuyla 6 yılda sergilenmeye hak kazanan 250’ye yakın fotoğraf tutkununun eserini binlerce ziyaretçiyle buluşturduk. Fotoğraf tutkunlarının yarışmamıza gösterdiği ilgi Vakıf Emeklilik olarak bizi gururlandırıyor.” dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

AXA Sigorta Çalışanları 'Telefon Kazasına Son' diyor

AXA Sigorta sürüş esnasında mobil telefon kullanımını azaltmayı hedeflediği “Telefon Kazasına Son” kampanyası için yeni projeler gerçekleştirmeye devam ediyor. Çalışanları ile hazırladığı dijital film ve Petrol Ofisi istasyonlarına yapacakları ziyaretler ile herkesi telefon kazalarına son vermeye çağıran AXA, ayrıca Ramazan Bayramı döneminde Yandex ile hayata geçirdiği lokasyon bazlı bilgilendirme çalışması ile de konuyla ilgili farkındalığı artırmayı hedefliyor.

...

Devamı için Tıklayınız

Allianz Sigorta Genel Müdürü Arif Aytekin: Acentelerin dengeli portföye sahip olması çok önemli

Geçtiğimiz dönemde trafik sigortalarında yapılan düzenlemelerin acente komisyonlarına olumsuz etki yarattığına değinen Allianz Sigorta Genel Müdürü Arif Aytekin, acentelerin sepetlerini farklı branşlarla oluşturmaları gerektiğini belirterek, "Sürdürülebilirlik açısından dengeli portföy yapısı acenteler için çok önemli. Bu nedenle biz acentelerimize tek branşa bağlı kalmamayı tavsiye ediyoruz" dedi.

...

Devamı için Tıklayınız