Untitled Document

Inter Partner Assistance, teknolojik ve operasyonel olarak kesintisiz hizmet vermeye hazır

Inter Partner Assistance'ın asistans hizmetleri anlamında sektörde farklılaştığı noktalara değinen Inter Partner Assistance Genel Müdürü Mehmet Atay, ""IPA, teknolojik ve operasyonel olarak kesintisiz hizmet vermeye hazır. İş sürekliliği testini başarıyla geçtik" dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

Aksigorta, yılda 1 milyon işlemi robotlar yardımıyla gerçekleştiriyor

Sigorta sektöründe dijital gelişimin önemine ve Aksigorta'nın teknoloji kullanımına dikkat çeken Aksigorta Teknoloji, Dijital ve Bireysel Teknik Genel Müdür Yardımcısı Metin Demirel: "Aksigorta 50'nin üzerinde iş sürecinde robotları kullanıyor. Bir yıl içerisinde 1 milyon işlem robotlar yardımıyla gerçekleşiyor" dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

"Acentelerin hizmet kalitesini artıracak ve yükünü paylaşacak çözümlerimiz var"

HOMER Genel Müdürü Haluk Yeşilbayraktar: Bu yıl acentelerle iletişime geçerek HOMER'in çalışma sistemini, getirmeye çalıştığı yeniliği ve yapmaya çalıştığı değişiklikleri anlatarak ilişkilerimizi güçlendirmeye çalışacağız.

...

Devamı için Tıklayınız

AkıllıBES uygulaması emeklilik katılımcılarının fon getirilerini artıracak

 

AkıllıBES kurucusu Onur Yurtsever, AkıllıBES uygulamasının ekran üzerindeki ilk tanıtımını BEST Sigorta TV'ye yaptı. Robot tavsiye sisteminin nasıl işlediğiyle ilgili bilgiler veren Yurtsever: "Emeklilik ve portföy yönetim şirketleriyle iş birliği yaparak hep beraber BES'in robot tavsiyeler üzerine gelişimine katkıda bulunmamız gerekiyor" dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

AXA Sigorta Kadınlar Kupa Voley'in kura çekimi yapıldı

Kura çekimi öncesinde açılış konuşmasını yapan TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ; “2018 – 2019 Voleybol Sezonu AXA Sigorta Kupa Voley Bayanlar Kategorisi Kura Çekimi’ne hepiniz hoş geldiniz. AXA Sigorta, Kupa Voley’in isim sponsoru olarak Türk voleyboluna değer kattı. Voleybola bu denli güzel bakış açısıyla yaklaşan, yatırım yapan, hizmet eden AXA Sigorta gibi sigorta öncüsü bir şirketin bizlerin yanında olmasından mutluluk duyuyoruz. AXA Sigorta ailesine ve CEO’su Sayın Yavuz Ölken’e sizlerin huzurunuzda bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Bayanlarda bu yıl 19’ncusu düzenlenecek Kupa Voley’de voleybol kalitesi yüksek, bol heyecanlı karşılaşmalar bizleri bekliyor. Bu müsabakaları AXA Sigorta isim sponsorluğuyla izleyecek olmaktan çok mutluyuz. Kura çekiminin herkese hayırlı olmasını diliyor, tüm takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

TVF Başkanı Üstündağ ayrıca; “Sizlere önemli bir sponsorluk anlaşmasını daha duyuracak olmaktan çok mutluyum. AXA Sigorta, Kupa Voley’in ana sponsorluğunun yanı sıra bundan böyle TVF’nin resmi sigorta sponsoru olacak. Sponsorluğumuzun hayırlı olmasını temenni ediyor, voleybolun yaygınlaşmasına ve tanıtımına katkılarından dolayı AXA Sigorta’ya teşekkür ediyorum” dedi.

AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken ise “Tüm dünyada insanların daha iyi bir yaşam sürmelerine katkı sağlama misyonuyla çalışıyor; sadece zararları tazmin eden bir şirket olmanın ötesinde müşterilerimiz için bir çözüm ortağına dönüşmek istiyoruz. Bu çerçevede insanları daha aktif yaşamaya teşvik edecek adımlar atıyoruz. Sporseverlerin her zaman yanında olduğumuzu ortaya koyan, AXA’nın misyonuyla birebir örtüştüğünü düşündüğüm ve voleybol camiasına önemli katkılar sağlayacak AXA Sigorta Kupa Voley iş birliğimiz bu adımlardan biri. TVF Resmi Sigorta Sponsorluğumuz bu çabalarımızı daha da yaygınlaştırmamıza vesile olacak.” dedi.

...

Devamı için Tıklayınız