Untitled Document

Quick Sigorta Diyarbakır’da

Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar ve yönetim ekibi Diyarbakır’da toplantı ve etkinlikler gerçekleştirdi.

 

Quick Sigorta ekibi 15 Kasım tarihinde Diyarbakır, Sur İlçesine bağlı Kervanpınar ve Zorova köylerinde bulunan ilkokulları ziyaret ederek öğrencilere spor malzemesi desteği verdi. Diyarbakır Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Erdal Çiçek konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “ 10 köyde öğrencilerin spor malzemesi ihtiyacı vardı. Bizden destek istediler. Konuyu Quick Sigorta yönetimine ilettiğimizde son derece olumlu yaklaştılar ve ilk etapta 10 okulun futbol, voleybol ve basketbol topu ihtiyaçlarını karşıladılar. İki köyü ziyaret ederek bu desteği okullara ilettik” dedi.

 

Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar ise gençlerin ihtiyaçlarının öncelikli olduğunu belirterek, “Gençlerimizin ihtiyaçları bizim için öncelikli. Bu türde destekleri sağlamak bizi mutlu ediyor. Umarım bu okullardan ilerde bizlere gurur verecek sporcular yetişir” dedi.

 

Finansal Sigortalar Toplantısı

Quick Sigorta ekibi İlkokul ziyaretlerinden sonra saat 14.00’de Diyarbakır Plaza Otel’de düzenlenecek olan “Finansal Sigortalar” toplantısına katıldı. Diyarbakır İş Dünyası ve Quick Sigorta acentelerinin katıldığı toplantıda özellikle Kefalet Sigortası ele alındı. Toplantıda Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar ve diğer yöneticiler sigortacılık ürünleri ile ilgili bilgiler verip soruları cevaplandırdı.