Untitled Document

Quick Routes yeniden yollarda!

Gezgin ve motor aşığı Özgür ve Dilek Candar, Quick Routes’un yeni etapları için hazırlıklarını tamamladı. Daha önce sekiz zorlu etabı tamamlayan çift, şimdi yeni rota için 17 Ağustos Pazartesi yeniden yollara düştü. Yine Quick Sigorta’nın merkez binasının önünden başlayan 9’uncu etap, Ege ve Akdeniz kıyılarını ve Kıbrıs’ı da dahil eden 10, 11 ve 12’nci etaplar sonrasında Bursa’da son bulacak.

...

Devamı için Tıklayınız

AXA Sigorta, Aktif Yaşam Derneği ve WWF-Türkiye’den Ortak Proje: Dünya için Hareket Et

‘Dünya Dostu Sigortacılık’ yaklaşımıyla iklim değişikliğiyle mücadeleye destek veren AXA Sigorta, konuyu insan sağlığı ve hareket ekseninde ele aldığı ‘Dünya için Hareket Et’ isimli yeni projesini duyurdu. Aktif Yaşam Derneği ve WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) iş birliğiyle hayata geçirilen projede daha hareketli bir yaşam tarzının insan sağlığı için yarattığı değeri, küresel ısınma ve iklim krizi açısından dünyanın bağışıklığı için de yaratılabileceğine dikkat çekiliyor.

...

Devamı için Tıklayınız

Best Yayıncılık'ın Pandemi Sınavı

Best Yayıncılık ekibi olarak, pandemi sebebiyle evden çalışma sistemine geçtiğimiz bugünlerde, hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

...

Devamı için Tıklayınız

AXA Sigorta 2020 Dijital Bölge Toplantısı

AXA Sigorta, 2020 Bölge Toplantısını salgının getirdiği olağanüstü süreç sebebi ile dijital ortamda gerçekleştirdi.

...

Devamı için Tıklayınız

Galatasaray Milli Yelken Sporcusu Ecem Güzel Türk Nippon’un Desteğiyle 2020 Tokyo Olimpiyatlarında !

Galatasaray Milli Yelken Sporcusu Ecem Güzel Türk Nippon Sigorta’nın Desteğiyle 2020 Tokyo Olimpiyatlarında yerini aldı.

...

Devamı için Tıklayınız