Untitled Document

Anadolu Hayat Emeklilik - Çocuğum için Yatırım Sigortası

Bazı hediyelerin değeri #YıllarSonraAnlaşılır… Çocuğum için Yatırım Sigortası ile çocuğunuzun geleceğine bugünden yatırım yapın. Detaylı bilgi için; http://bit.ly/2IBAn5h

...

Devamı için Tıklayınız

AXA'dan yeni ''Sağlığım Tamam'' iletişim kampanyası

AXA Sigorta müşterilerinin sağlığı için bir süredir devam ettirdiği sağlık seferberliğini başlattığı yepyeni “Sağlığım Tamam” iletişim kampanyası ile daha da güçlendiriyor.

Sigortalılarının hayatlarının her anında güvenebilecekleri bir çözüm ortağı olmayı hedefleyen AXA Sigorta, sağlık alanındaki yenilikçi ürün ve hizmetleriyle müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Sağlığımızın kıymetini daha iyi anladığımız bu dönemde, sevdiklerinin üzerine titreyenlere, hem sevdiklerini hem bütçelerini koruyacakları en akıllı seçimi sunan AXA Sigorta; herkesin uygun fiyatlarla özel hastanelerde tedavi olma ayrıcalığından yararlanmasını sağlayacak “Sağlığım Tamam” tamamlayıcı sağlık sigortası ürününü ulusal bir kampanya ile iletişime taşıyor.

...

Devamı için Tıklayınız

HDI Sigorta’dan yeni reklam filmi

HDI Sigorta, spora yönelik desteklerini işlediği yeni reklam filmini ‘Her zaman her yerde HDI’ sloganı ile duyurdu.

...

Devamı için Tıklayınız

Quick Sigorta’nın “Evde Kal” vurgusu yaptığı televizyon reklam filmi yayına girdi

Reklam filminde kullanılan “Hayatta Kal” şarkısının sahibi olan Anıl Selvi’nin Quick Sigorta Kayseri Acentesi Mehmet Selvi’nin oğlu olduğunu belirten Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, “İçinden geçtiğimiz zor günlerde acentelerimize ve topluma onların duygularını paylaştığımızı, evde kalarak hayata bağlanmaları mesajını vermek istedik." dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

Anadolu Sigorta Bir Usta Bin Usta

...

Devamı için Tıklayınız