Untitled Document

HDI Sigorta’dan yeni reklam filmi

HDI Sigorta, spora yönelik desteklerini işlediği yeni reklam filmini ‘Her zaman her yerde HDI’ sloganı ile duyurdu.

...

Devamı için Tıklayınız

Quick Sigorta’nın “Evde Kal” vurgusu yaptığı televizyon reklam filmi yayına girdi

Reklam filminde kullanılan “Hayatta Kal” şarkısının sahibi olan Anıl Selvi’nin Quick Sigorta Kayseri Acentesi Mehmet Selvi’nin oğlu olduğunu belirten Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, “İçinden geçtiğimiz zor günlerde acentelerimize ve topluma onların duygularını paylaştığımızı, evde kalarak hayata bağlanmaları mesajını vermek istedik." dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

Anadolu Sigorta Bir Usta Bin Usta

...

Devamı için Tıklayınız

Sektörde ikinci yılını dolduran Ethica Sigorta önemli başarılara imza atmaya devam ediyor

...

Devamı için Tıklayınız

Güneş Sigorta’dan yeni Reklam Kampanyası, “Seviyorsan Sigortalat Bizce”

Sigorta sektöründe 60 yılı geride bırakan Güneş Sigorta, “Seviyorsan Sigortalat Bizce” temalı reklam kampanyasını Metro, Metrobüs, Radyo, Sosyal Medya ve Basında yayınlamaya başladı.

Sigortalılarının ve hedef kitlesinin hayatını kolaylaştırmak amacıyla faaliyetlerini sürdüren Güneş Sigorta, yeni reklam kampanyasında Kasko ve Konut sigortalarına yer verdi. Güneş Sigorta reklam kampanyasında; evini ve aracını öpüp koklayacak, sarıp sarmalayacak kadar çok seven kişilere “Seviyorsan Sigortalat Bizce” sloganıyla hem sevdiklerini korumaları konusunda hatırlatma yapıyor hem de Güneş Sigortalı olmanın avantajlarını  anlatıyor.

Güneş Sigorta reklam kampanyasının eğlenceli ve samimi yaklaşımıyla hem markanın bilinirliğine hem de sigorta bilincinin yaygınlaşmasına önemli katkılar sağlayacağını belirten Güneş Sigorta Genel Müdürü Sayın Serhat Süreyya Çetin; “Bu kampanyamızla ile sigortalılarımız ve hedef kitlemizle kurduğumuz duygusal ve güven odaklı ilişkiyi daha da güçlendirmek için öncelikli olarak iletişim  tonumuzu daha sıcak ve samimi olarak yeniledik, dilimizi gençleştirdik.” Dedi.

...

Devamı için Tıklayınız