Untitled Document

Hayat ve emeklilik şirketleriyle kurumsal işbirlikleri yapıyoruz

AXA Partners CEO Yardımcısı & AXA CLP Genel Müdürü Tolga Ceylantepe; "Hayat ve emeklilik şirketleri bizim için son derece önemli. Orada ürün yapısı elementer alana göre çok daha kısıtlı. Dolayısıyla hem sektörde hem müşteri tarafında fark yaratabilmeniz için yeni ürünler, teminatlar ve hizmetlerle piyasada olmanız lazım" dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

AXA Sigorta CEO'su Yavuz Ölken, Axa Sigorta'nın 'Sigorta 4.0' yaklaşımına dikkat çekti

Axa Sigorta'nın Sigorta 4.0 yaklaşımının 4 ana eksende yer aldığını belirten AXA Sigorta CEO'su Yavuz Ölken, "Biz bu vizyonu Sigortalı 4.0, Acente 4.0, Çalışan 4.0 ve Süreç 4.0 olarak ele alıyoruz. Bu yolculukta ortaya koyduğumuz çalışmalar beni çok umutlandırıyor ve keyifli bir başarı hikayesinin ilk dönemini yaşadığımızı görüyorum" dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

Acenteler verdiğimiz destekten ve bizimle işbirliği yapmaktan dolayı memnun oldu

2015 yılından bugüne Profesyonel Acenteler iş ortaklığına hız verdiklerini ifade eden Monopoli Sigorta Kurucu Ortağı Erol Esentürk, "Yaklaşık 4 yıl içerisinde bu alanda önemli bir know-how oluşturduk. Satış, hasar, sigorta şirketi ilişkileri ve tahsilat gibi önemli alanlarda acentelerin hangi desteklere ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyoruz. " dedi. 

İşbirliği içerisinde oldukları acentelerin iş yükünü üstlendiklerini ve böylece acentelerin satışa daha fazla zaman ayırabildiğini ifade eden Monopoli Sigorta Kurucu Ortağı Erol Esentürk, "Bünyemize katılan Inhouse acentelere baktığımızda en az büyüyenin yüzde 25 seviyesinde olduğunu görüyoruz. Acentelerden gelen olumlu geri dönüşler, iş ortaklarımızı memnun ettiğimizi gösteriyor. Kendimize bu alanda güveniyoruz"

...

Devamı için Tıklayınız

Ürün ve hizmetlerimizi Insurtech yaklaşımıyla geliştiriyor ve sektöre sunuyoruz

Agito Genel Müdürü Mutlu Uğursal; “Agito olarak uzman çevre sistemlerine de yatırımlarımız devam ediyor. Özellikle Veri Ambarı, Gönderi ve Bildirim Modülleri, KVKK kapsamında geliştirdiğimiz Securins gibi ürünler ve danışmanlık hizmetleri ile sektöre çözümler sunmaya devam ediyoruz.”

...

Devamı için Tıklayınız

Allianz'ım uygulamasını 550 binin üzerinde sigortalı kullanıyor

Sigorta sektörünün ve Allianz Sigorta'nın 2018 yılındaki ilk çeyrek sonuçlarını değerlendiren Allianz Sigorta Genel Müdürü Arif Aytekin, elementer sigortacılıkta Allianz Türkiye'nin 5 yıldır üst üste hem kar hem de prim üretiminde sektör liderliğini sürdürdüğünü vurguladı.

Dijital gelişmeler ve sigorta şirketlerine yansımasına da değinen Allianz Sigorta Genel Müdürü Arif Aytekin, "Pazarın ve müşterinin ihtiyaçlarına anında cevap veriyor olmanız gerekiyor. Sigortalılarımızın bizimle iletişim kurabildiği, hasar bildirimi, ambulans yardımı ve doktor danışmanlığı hizmetlerini tek tuşla alabildiği Allianz'ım uygulamasını 550 bin üzerinde sigortalımız kullanıyor." dedi

...

Devamı için Tıklayınız