Untitled Document

Acentelerimizi ve sigorta sektörünün paydaşlarını Auto King'i test etmeye davet ediyoruz

Aylık 9 bin araca hizmet verebilecek seviyede olduklarına dikkat çeken Auto King Genel Müdürü Ertuğrul Bul: "Teknolojik destek ve insan kaynağında bilincin artırılmasıyla birlikte hizmet kalitemiz her geçen gün artıyor. Yaptığımız hizmetlere 2 yıl garanti veriyoruz, hızlı kalite artışını görmek için sektörün paydaşlarını Auto King'i test etmeye davet ediyoruz" dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

Inter Partner Assistance, teknolojik ve operasyonel olarak kesintisiz hizmet vermeye hazır

Inter Partner Assistance'ın asistans hizmetleri anlamında sektörde farklılaştığı noktalara değinen Inter Partner Assistance Genel Müdürü Mehmet Atay, ""IPA, teknolojik ve operasyonel olarak kesintisiz hizmet vermeye hazır. İş sürekliliği testini başarıyla geçtik" dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

Aksigorta, yılda 1 milyon işlemi robotlar yardımıyla gerçekleştiriyor

Sigorta sektöründe dijital gelişimin önemine ve Aksigorta'nın teknoloji kullanımına dikkat çeken Aksigorta Teknoloji, Dijital ve Bireysel Teknik Genel Müdür Yardımcısı Metin Demirel: "Aksigorta 50'nin üzerinde iş sürecinde robotları kullanıyor. Bir yıl içerisinde 1 milyon işlem robotlar yardımıyla gerçekleşiyor" dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

AkıllıBES uygulaması emeklilik katılımcılarının fon getirilerini artıracak

 

AkıllıBES kurucusu Onur Yurtsever, AkıllıBES uygulamasının ekran üzerindeki ilk tanıtımını BEST Sigorta TV'ye yaptı. Robot tavsiye sisteminin nasıl işlediğiyle ilgili bilgiler veren Yurtsever: "Emeklilik ve portföy yönetim şirketleriyle iş birliği yaparak hep beraber BES'in robot tavsiyeler üzerine gelişimine katkıda bulunmamız gerekiyor" dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

Sağlık sigortalarında bireyin ön planda olduğu dijital çözümler öne çıkıyor

Sağlık sigortacılığının teknolojiyle ilişkisine dikkat çeken CompuGroup Medical (CGM) Genel Müdürü Fatma Zakaryan, "Bireye dokunma tarafında yolun başındayız ancak bu alanda dijital yatırımlar ile birlikte çözümlerin geliştirilmesi ve yeni tüketici profiline dokunuyor olmak önemli" dedi.
 

...

Devamı için Tıklayınız