Untitled Document

Güneş Sigorta’dan yeni Reklam Kampanyası, “Seviyorsan Sigortalat Bizce”

Sigorta sektöründe 60 yılı geride bırakan Güneş Sigorta, “Seviyorsan Sigortalat Bizce” temalı reklam kampanyasını Metro, Metrobüs, Radyo, Sosyal Medya ve Basında yayınlamaya başladı.

Sigortalılarının ve hedef kitlesinin hayatını kolaylaştırmak amacıyla faaliyetlerini sürdüren Güneş Sigorta, yeni reklam kampanyasında Kasko ve Konut sigortalarına yer verdi. Güneş Sigorta reklam kampanyasında; evini ve aracını öpüp koklayacak, sarıp sarmalayacak kadar çok seven kişilere “Seviyorsan Sigortalat Bizce” sloganıyla hem sevdiklerini korumaları konusunda hatırlatma yapıyor hem de Güneş Sigortalı olmanın avantajlarını  anlatıyor.

Güneş Sigorta reklam kampanyasının eğlenceli ve samimi yaklaşımıyla hem markanın bilinirliğine hem de sigorta bilincinin yaygınlaşmasına önemli katkılar sağlayacağını belirten Güneş Sigorta Genel Müdürü Sayın Serhat Süreyya Çetin; “Bu kampanyamızla ile sigortalılarımız ve hedef kitlemizle kurduğumuz duygusal ve güven odaklı ilişkiyi daha da güçlendirmek için öncelikli olarak iletişim  tonumuzu daha sıcak ve samimi olarak yeniledik, dilimizi gençleştirdik.” Dedi.