Image

Tüketicinin gözünden sektöre açılan pencere: “BEST Emeklilik”

BEST Emeklilik Dergisi bireysel emeklilik sektörünün gelişimine katkı sağlamak, son kullanıcı konumunda olan tüketiciler ile emeklilik şirketleri arasında iletişim köprüsü olmak ve birinci elden bilgi kaynağı olmak amacıyla hazırlanmaktadır. 

 Sektörün ekosisteminde yer alan tüm paydaşların da yakından takip ettiği BEST Emeklilik Dergisi, bireysel emekliliğe dair tüketicilere yönelik sigorta ve emeklilik şirketlerinin kampanyaları, son kullanıcıya hitap eden güncel bültenler, röportajlar, aylık BES fonları performansları gibi sektörel içeriklerin yanı sıra, hayata dair gezi, kültür-sanat, teknoloji, sağlık haberleri içeren Life-Style köşesi ile yayın hayatını sürdürüyor.

Sektöre tüketici lehine yeni bir ivme kazandıran BEST Emeklilik, bireysel emeklilik sisteminin bilinmeyenlerini, sigortalı yaşamın artılarını, otomatik katılım sonrası oluşacak radikal değişimleri tamamen son okuyucular için yorumluyor.

Sosyal medya platformlarındaki binlerce takipçisinin yanı sıra, elektronik yayınlarla da hedef okuyucularına önemli mesajlar iletecek olan BEST Emeklilik, okuyucunun sektöre dair merak ettiği her soruya yanıt olmaya devam ediyor.