‘Birikim Sizden, Ek Fayda Bizden’ kampanyamıza neden katılmalısınız?
‘Birikim Sizden, Ek Fayda Bizden’ kampanyamıza neden katılmalısınız?

‘Birikim Sizden, Ek Fayda Bizden’ kampanyamıza neden katılmalısınız?

31 Aralık 2023 tarihine kadar Bireysel Emeklilik Sözleşmenize tek seferde yatıracağınız 50.000 TL ve üzeri ek katkı payları için 1.400 TL’ye varan ek fayda hediyesi kazanabileceğiniz ’Birikim Sizden, Ek Fayda Bizden’ kampanyası

Kampanya koşulları aşağıdaki gibidir:
 
1.  Kampanya 16 Ekim – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
2.  Kampanya sadece BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş.’nin Bireysel Emeklilik müşterilerine yöneliktir.
3.  Bireysel emeklilik hesabına tek seferde en az 50.000 TL ve üzeri ek katkı payı ve başlangıç kapitali ödemesi gerçekleştiren katılımcılarımıza ödediği50.000 TL ve üzeri ek katkı payı için %1 ek fayda ödülü verilecektir.
4.  Kampanya katılımcıları, ek katkı paylarını BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş.’ye ait https://ebranch.bnpparibascardif.com.tr (ücretsiz) bireysel internet şubesinden veya Cepte Cardif (Ios ve Android ücretsiz uygulaması) mobil uygulamasından kredi kartı ile yatırabilir veya; BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş özel müşteri yöneticileri, özel müşteri hattı ya da acenteleri ile görüşerek havale veya kredi kartı ile ek katkı payı ödemesi gerçekleştirebilir.
5. Ödüllendirme 50.000 TL ve üzerine yapılacaktır Tek seferde yatırılan min 50.000 TL’lik ek katkı payı/başlangıç kapitali ve üzeri tutarlara %1 oranında ek fayda ödemesi yapılacaktır.
6.  Birden fazla bireysel emeklilik hesabına ek katkı ödemesi gerçekleştiren katılımcılarımızın ödüllendirmesi sözleşme bazında yapılacaktır. Her bir sözleşmenin kazanabileceği maksimum ek fayda tutarı 1.400 TL ile sınırlıdır.
 
Detaylar için tıklayın