Türkiye Hayat Emeklilik’ten BES Birikim Hediyesi Reklam Filmi
Türkiye Hayat Emeklilik’ten BES Birikim Hediyesi Reklam Filmi

Türkiye Hayat Emeklilik’ten BES Birikim Hediyesi Reklam Filmi

Türkiye Hayat Emeklilik, BES Birikim Hediyesi ürünü için hazırladığı yeni reklam filmini yayınladı. Yeni uygulamayla birlikte sunulan avantajların anlatıldığı reklam filminde, hayatı kolaylaştıran QR kod ve link sayesinde BES sisteminde olan kullanıcılara sevdiklerinin BES Birikim Hediyesi gönderebileceği vurgulanıyor.

Gücünü Türkiye’den alan ve 85 milyona hizmet etme hedefini misyon edinen Türkiye Hayat Emeklilik, yenilikçi BES uygulamalarını hayata geçirmeye devam ediyor. Türkiye Hayat Emeklilik, bu doğrultuda kullanıcılara sunduğu yeni uygulamasını marka yüzü Timuçin Esen’in rol aldığı “BES Birikim Hediyesi” reklam filmiyle tanıttı.

Türkiye Hayat Emeklilik’in hazırladığı reklam filminde, BES katılımcılarının hizmetine sunulan yeni BES Birikim Hediyesi sayesinde katılımcıların, artık QR kodu ya da link ile sevdiklerinin BES sözleşmelerine “Birikim Hediyesi” gönderebileceği ya da sevdiklerinden “Birikim Hediyesi” alabileceği belirtiliyor. Ayrıca BES Birikim Hediyesi ile düğünlerde para yerine, doğum günlerinde çocuklara hediye olarak ya da bayramlarda harçlık olarak çocukların BES’lerine ek ödeme yapılabileceği vurgulanıyor. Bütün avantajların yanı sıra BES’e özel %30 devlet katkısından faydalanmaya devam edilebileceğinin de altı çiziliyor.

BES Birikim Hediyesi reklam filmiyle ilgili açıklamada bulunan Türkiye Sigorta Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Direktörü Selda Çamlıbel Özkoyuncu: “Dijital alışkanlıklar ve dijital okur yazarlık son yıllarda hızla değişiyor ve hayatı kolaylaştıran uygulamalara olan yönelim giderek artıyor. Hayatı kolaylaştıran bu pratik ve dijital uygulamaların en yenilerinden birisi olan BES Birikim Hediyesi uygulamamızın reklam filminde, hayatı kolaylaştıran günümüz teknolojilerini ve QR’ın pratikliğini geleneklerimizle bir araya getirdik.  Markamızın yüzü olan Timuçin Esen’in yer aldığı reklam filminde de görüldüğü gibi düğün, doğum günü, bayram, harçlık ve tebrik gibi anlar için BES Birikim Hediyesi ile sevdiklerimizin geleceklerine kolayca katkı yapılabiliyor” dedi.

Reklam filmi TV, radyo, online yayınların yanı sıra açık hava mecralarında da yer alıyor.

Reklam Filmi linki: https://www.youtube.com/watch?v=nhOwcovqtoc

https://we.tl/t-gGm6lzSeI1

KÜNYE

Reklamveren: Türkiye Sigorta

Reklamveren Yetkilisi: Selda Çamlıbel Özkoyuncu, Zennure Burcu Özcan

Reklam Ajansı: Renosans İstanbul

Ajans Başkanı: Sedat Tunç

Kreatif Direktör: Şahin İnan, Ümit Şen

Kreatif Ekip: Bora Uz, Didem Azizoğlu, Erdi İpek, Sinan Aslantaş, Berkay Kemer, Sinan Kars, Taha Işıklar, Beril Hazal Çelik 

Müşteri İlişkileri Direktörü: Arzu Yaraş

Müşteri Temsilcisi: Elçin Deniz Uluhan

Storyboard: Ali Durak

Prodüksiyon Şirketi: Filmhakika

Yönetmen: Fırat Mançuhan 

Görüntü Yönetmeni: Veli Kuzlu  

Post Prodüksiyon: Sinefekt 

Müzik: Jingle House 

Medya Ajansı: Native Medya