Esnaf Emeklilik Planı ile geleceğini güvence altına alanlara Anadolu Sigorta’dan sürpriz indirimler var!
Esnaf Emeklilik Planı ile geleceğini güvence altına alanlara Anadolu Sigorta’dan sürpriz indirimler var!

Esnaf Emeklilik Planı ile geleceğini güvence altına alanlara Anadolu Sigorta’dan sürpriz indirimler var!

Esnafa Özel Emeklilik Planı müşterilerini Anadolu Sigorta’da pek çok avantaj bekliyor. Siz de kasko, sağlık, konut sigortasına ilaveten bireysel siber güvenlik sigortası ihtiyaçlarınız için bu fırsatı kaçırmayın.

31 Aralık 2022 tarihine kadar, 253 plan ve 7724890 sözleşme numaralı Esnafa Özel Emeklilik Planı kapsamındaki müşterilerimizin Anadolu Sigorta’dan ferdi olarak satın alacakları Birleşik Kasko Sigortası’nda %5, Bireysel Sağlık Sigortası (Nefes Sağlık Sigortası hariç) kapsamında ilk defa düzenlenecek poliçelerde geçerli olmak üzere %10, Modüler Konut Paket Sigortası’nda %35, Yeni Nesil Konut Paket Sigortası’nda %15 ve Bireysel Siber Güvenlik Sigortası’nda %20 indirim hakkı bulunmaktadır. Yapılacak indirim deprem ve hizmet teminatları hariç olmak üzere uygulanacaktır. Katılımcımız veya sigortalılarımız tarafından kullanılabilecek bu indirim, aksi belirtilmediği üzere, kampanya tarihleri arasında ilk defa düzenlenen ve yenilenen poliçeler için geçerli olup, söz konusu indirim, başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemeyecektir.
 
Kampanya Detayları:
 
1. Kampanya 01 Nisan – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
2. Şirketimizden satın alınmış ve en az bir düzenli katkı payı/primi ödenmiş otomatik katılım sözleşmesi de dahil olmak üzere bireysel emeklilik sözleşmesi veya sadece yaşam teminatlı, karma, birikimli hayat veya gelir sigortası poliçesi bulunan müşterilerimiz Anadolu Sigorta’nın indirimlerinden faydalanabileceklerdir.
3. İndirimden faydalanabilmek için, müşterilerimizin sigortayı satın aldıkları acenteye Anadolu Hayat Emeklilik müşterisi olduklarını beyan etmesi yeterlidir.
4. Kampanyamızdan katılımcılarımız ve sigortalılarımız faydalanabilecektir.
5. Kampanya döneminde aynı yasal temsilci tarafından farklı katılımcılar adına Çocuğum için BES Planı dahilinde bireysel emeklilik hesabı açılması durumunda ek fayda koşulunu sağlayan hesaplar ek katkı payına hak kazanacaktır.