Untitled Document

HDI Sigorta, Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımına sponsor oldu

HDI Sigorta ile Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı arasında imzalanan sponsorluk anlaşması, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantı ile kamuoyuna duyuruldu.

Düzenlenen basın toplantısına Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ural Aküzüm, HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Baş Antrenörü Sedat İncesu ve Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Kaptanı İsmail Ar katıldı.

HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu yaptığı konuşmada “Galatasaray Spor Kulübü Yönetim kuruluna, başta Ural Aküzüm’e çok teşekkür ediyorum. Biz aslında 8 senedir Galatasaray markası ile bir aradayız. 5 sene boyunca marka sponsorluğu, 3 sene boyunca da voleybol takımı sponsorluğumuz sürdü. İnşallah daha uzun sürecek bir yolculuk olur bu. Bugün bu iş birliğini taçlandıran bir organizasyonla karşınızdayız. Bu alanda neredeyse tekel olmuş, kupa canavarı bir takımın yanında olmak bizim ayrıca bir keyif. HDI Sigorta olarak 150 ülkede faaliyet gösteriyoruz, 11 senedir Türkiye’deyiz. Daha birçok projede Galatasaray ile bir arada olacağımızı ümit ediyorum. Engelsiz aslanlara başarılar diliyorum. Her daim yanlarında olacağız’’ dedi.