Untitled Document
Yazar: Zeki YÜKSEKBİLGİLİ
Post

MÜKEMMEL SUNUMLAR YAPMAK İÇİN TÜYOLAR

İş hayatımızda özellikle son dönemde sürekli sunumlar yapıyoruz. Fikirlerimizi iletebilmek, ikna edebilmek için yaptığımız sunumların sayısı her geçen gün katlanarak artıyor. Bu kadar sunum yapılıyorken, ne yazık ki sunumlar ile ilgili istatistikler dikkat çekici;

Devamını Oku
Post

Yeni satıcılara öğütler – 1

Satış nedir sorusuna TDK şöyle bir tanım getirmiş; “Satıcı ile alıcı arasında yapılan ve bir malın alıcıya verilmesi ve bunun karşılığında bir fiyat, bir değer alınması yoluyla yapılan işlem”. Bu tanım, satış ile ilgili birçok şeyi anlatırken, en temel fonksiyonu göz ardı ediyor; satıcı. Zira bir satışın gerçekleşmesi her ne kadar ürünün alıcıya verilmesi ile ilgili olsa da burada en büyük fonksiyon her zaman satıcıya aittir.

Devamını Oku
Post

E-Posta ile Pazarlama Hala En Etkili E-Pazarlama Aracı-2

Bir önceki çalışmamda e-posta ve e-posta ile pazarlama konusunda dikkat edilmesi gereken konuları yazmaya başlamıştım. Bu konuya devam ediyorum.

Devamını Oku
Post

E-Posta ile Pazarlama Hala En Etkili E-Pazarlama Aracı

1989’da bildiğimiz hali ile internetin doğuşundan bu yana köprünün altından çok sular aktı. Dijital pazarlama doğdu, büyüdü, gelişti. Birçok yeni araç ve medya pazarlama profesyonellerinin kullanımına sunuldu. Bu aşamada, başından beri değerli olan e-posta ile pazarlama önce çok yoğun kullanıldı, sonra etkisi azaldı, sonra tekrar gündeme geldi, şimdilerde ise neredeyse unutuldu. Hâlbuki doğru kullanıldığında hala en ektili e-pazarlama araçlarından biri e-posta ile pazarlama.

Devamını Oku