Generali Sigorta İstanbul Bölge Acenteleri ile bir araya geldi
Generali Sigorta İstanbul Bölge Acenteleri ile bir araya geldi

Generali Sigorta İstanbul Bölge Acenteleri ile bir araya geldi

Dağıtım kanallı stratejisinin merkezinde acenteleri bulunan Generali Sigorta, Acente Modernizasyon Projesi kapsamında yaptığı yatırımlar ve gelecek projeleri özelinde acenteleri ile bir araya geldiği toplantılarına devam ediyor.

Generali yönetimi yaz döneminde başlattığı bu buluşmalar kapsamında bu kez İstanbul Bölge Acenteleri ile çok özel bir etkinlik gerçekleştirdi.  Temmuz ayında  gerçekleşen davete Generali Sigorta Genel Müdürü Maurizio Pescarini, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan Aydoğan, Acenteler Müdürü Ceyhun Ferik ve  İstanbul Bölge Müdürü Kemal Elveren’in ev sahipiğinde Generali Sigorta İstanbul Bölge Acenteleri katıldı.
 
Yeni kampanyalar ve seyahatler yolda

Generali Sigorta Genel Müdürü Maurizio Pescarini, İstanbul Bölge Acenteleri ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirirken:
“Göreve gelişimle birlikte acentelerimizi daha yakından tanımak ve onları dinlemeyi arzu ettim. Önümüzde güçlü projelerimiz ve önemli hedeflerimiz var.  Bu hedeflere ulaşmak üzere birlikte önemli işler yapacağımız değerli iş ortaklarımızla tanışmaktan büyük keyif aldım.” dedi. 


Pescarini: “Önemli bir acente ağına sahip olan şirketimizin acentelerinin motivasyonlarına her zaman önem veriyoruz ve onlarla fikir alışverişinde bulunmayı da ilke edindik, bu çerçevede gerçekleştirilen kampanyalarımız ve acente gezilerinin yanı sıra, yıl içinde farklı bölgelerdeki acentelerimiz ile de bir araya geceleceğiz.”

Yeni ödül ve seyahat kampanyaları olacağının mesajını veren Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan Aydoğan ise Eylül-Aralık aylarını kapsayacak seyahat kampanyasında başarılı olacak acenteleri çok özel bir gezinin beklediği  ifade etti.