Sigorta Cini Eskişehir’de hizmet vermeye başladı
Sigorta Cini Eskişehir’de hizmet vermeye başladı

Sigorta Cini Eskişehir’de hizmet vermeye başladı

Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, yeni mağaza açılışlarıyla büyümeye devam ediyor. Yeni mağazasını Eskişehir’de açan Sigorta Cini, hizmet ağını genişleterek büyümeye devam ediyor.

Klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini’nin Eskişehir’deki ilk mağazası hizmet vermeye başladı. Yeni mağaza açılışlarıyla büyümeye devam eden Sigorta Cini, bundan böyle Eskişehir mağazasında sigorta alanındaki 170 yıllık deneyimini Eskişehirlilere sunacak.

Hizmet ağını genişleterek büyümeye devam ettiklerini vurgulayan Sigorta Cini CEO’su Pieter-Bas Vos, “Sigorta alanında 170 yıllık deneyime sahip NN Group yatırımı Sigorta Cini olarak “Mahallenizin Sigortacısı” olma hedefiyle yola çıktık ve açıldığımız günden bu yana önemli başarılara imza attık. Eskişehir mağazamızın hayırlı olmasını diliyor ve yeni mağazamızda müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunacağız” dedi. Vos, önümüzdeki dönemde de Türkiye genelinde mağaza sayısını arttırarak hizmet kapasitelerini genişletmeyi hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Sigorta Cini mağazalarında, müşterilerine aynı çatı altında Aksigorta, Allianz, Axa Sigorta, Ergo, Groupama, HDI Sigorta, Mapfre Genel Sigorta, Sompo Japan, Acıbadem Sigorta, Ray Sigorta, AIG Sigorta ile NN Hayat ve Emeklilik’in tekliflerine karşılaştırmalı olarak ulaşma imkânı sunuluyor.