Tur Assist, bireysel asistans hizmetleri satışına hız verdi
Tur Assist, bireysel asistans hizmetleri satışına hız verdi

Tur Assist, bireysel asistans hizmetleri satışına hız verdi

Tur Assist, bireysel asistans hizmetleri satışına hız verdi. Kurumsal satış hizmeti ile Türkiye’nin en çok tercih edilen asistans şirketi haline gelen Tur Assist, geçtiğimiz günlerde çekici hizmeti ile başlatmış olduğu bireysel satışa sırasıyla tesisat, tıkanıklık açma, petek temizliği ve oto çilingir gibi hizmetleri de ekleyecek. Tur Assist Genel Müdürü Cemal Fenercioğlu, hedeflerinin bireysel asistans hizmetleri satışında da Türkiye’nin bir numaralı asistans şirketi haline gelmek olduğunu vurguladı.

Tur Assist, hizmet alanlarını genişletmeye devam ediyor. 20 yılı aşkın süredir kurumsal satış hizmetleri sunan Tur Assist, geçtiğimiz günlerde bireysel satış hizmeti için de düğmeye basmıştı. Bireysel asistans hizmetleri kapsamında Tur Assist, bireysel müşterilere çağrı merkezi üzerinden satış yaparak anında hizmet verebilecek. Türkiye genelindeki yaygın hizmet ağı ile bireysel müşterilere oto çekici hizmeti vermeye başlayan Tur Assist, bu sisteme zamanla tesisat, tıkanıklık açma, petek temizliği ve oto çilingir gibi hizmetlerini de ekleyecek.

“Bireysel hizmetlerde de tüketicilerin tercihi olacağız”

Konuyla ilgili açıklama yapan Tur Assist Genel Müdürü Cemal Fenercioğlu, söz konusu alanlarda çok önemli bir potansiyel olmasına rağmen sektör genelindeki hizmet kalitesinde zaman zaman müşteri beklentilerinin yeterince karşılanamadığını belirtti. Tur Assist’in yirmi yılı aşkın deneyiminden ve kurumsal taraftaki hizmet kalitesinden faydalanarak bu alandaki beklentiyi karşılamak için yola çıktıklarını belirten Fenercioğlu,  şu açıklamaları yaptı:

“Geçtiğimiz sene Ekim ayı itibariyle çağrı merkezimiz üzerinden oto çekici hizmeti ile başlattığımız bireysel asistans hizmetleri satışlarımıza çok yakın bir zamanda radyatör temizliği, oto çilingir, vinç, tesisat tıkanıklığı açma gibi hizmetleri de ekleyeceğiz. Tur Assist, kurumsal asistans hizmetlerinde nasıl sektör lideri olduysa, bireysel asistans hizmetleri satışında da Türkiye’nin lider asistans şirketi olacak. Bu kapsamda en büyük avantajımız ise Türkiye genelinde belirlediğimiz standart fiyat, garantili ve 7/24 kaliteli hizmetlerimiz olacak.”