Sigorta Cini, Giresun’da hizmet vermeye başladı
Sigorta Cini, Giresun’da hizmet vermeye başladı

Sigorta Cini, Giresun’da hizmet vermeye başladı

Sigorta Cini, mağaza açılışlarına Anadolu’da da devam ediyor. Yeni mağazasını Giresun’da açan Sigorta Cini, hizmet ağını genişleterek büyümeye devam ediyor.

Yeni mağaza açılışlarıyla büyümeye devam eden Sigorta Cini, Doğu Karadeniz’in incisi Giresun’da açtığı mağazasıyla sigorta alanındaki 170 yıllık deneyimini Giresunlulara sunmaya başladı.

Klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini, Giresun mağazasında en uygun sigorta ürününü, bünyesinde bulunan 19 sigorta şirketi aracılığıyla karşılaştırmalı olarak müşterilerine sunacak.

Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Saraydemir, Giresun Belediyesi Yazı İşleri Müdürü ve Genel Sekreter Osman Süleymanoğlu, Sigorta Cini Genel Müdür Vekili Erdem Aydınlı, Sigorta Cini Satıştan Sorumlu Grup Müdürü Fulya Argat, Sigorta Cini Giresun Mağaza Müdürleri Coşkun Bıyık ve Fersan Çakır eşliğinde açılış kurdelasını kesti.

Hizmet ağını genişleterek büyümeye devam ettiklerini vurgulayan Sigorta Cini Genel Müdür Vekili Erdem Aydınlı, “Sigorta alanında 170 yıllık deneyime sahip NN Group yatırımı Sigorta Cini olarak “Mahallenizin Sigortacısı” olma hedefiyle yola çıktık ve açıldığımız günden bu yana önemli başarılara imza attık. Giresun mağazamızın hayırlı olmasını diliyor ve yeni mağazamızda müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunacağız” dedi.

Sigorta Cini mağazalarında, müşterilerine aynı çatı altında; AKSigorta, Allianz, AXA Sigorta, Doğa Sigorta, ERGO, Groupama, HDI Sigorta, Mapfre Sigorta, Sompo Japan, Acıbadem Sigorta, Quick Sigorta, Güneş Sigorta, Koru Sigorta, Unico Sigorta, Orient Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Türk Nippon Sigorta ve Ray Sigorta ile NN Hayat ve Emeklilik’in tekliflerine karşılaştırmalı olarak ulaşma imkânı sunuluyor.