Liberty Sigorta acenteleri Fethiye’nin tadını çıkardı
Liberty Sigorta acenteleri Fethiye’nin tadını çıkardı

Liberty Sigorta acenteleri Fethiye’nin tadını çıkardı

Liberty Sigorta prim üretiminde hedeflerini tutturan ve iyi performans sergileyen acentelerini rüya gibi seyahat programlarıyla ödüllendirmeye devam ediyor. Liberty Sigorta’nın acenteleri için düzenlediği son seyahatin adresi Ege’nin incisi, yeşille mavinin iç içe geçtiği Fethiye oldu. Liberty Sigorta acenteleri 29 Eylül ve 1 Ekim arasında Fethiye’de bolca dolaşıp, bölgedeki tarihi dokuyu görme fırsatı yakaladılar. Acentelere üst yönetim ekibinden Halil Bay, Yaşar Fıstıkçı eşlik etti.

Fethiye’de keşif turu
Gezinin ilk günü Sabiha Gökçen’den Dalaman’a havalanan Liberty Sigorta acenteleri bavullarını Liberty Lykia Hotel’e bıraktıktan sonra otelde hep beraber bir öğle yemeği yediler. İlk gün serbest zamanda Fethiye’yi gezme fırsatı yakalayan acenteler, Fethiye’de keşif turlarına çıktılar. Geziden dönen acenteler akşam yemeğinden önce düzenlenen özel bir kokteyl için buluştular. Son derece keyifli geçen kokteylden sonra birlikte akşam yemeği yiyen acenteler ertesi gün buluşmak üzere ayrıldılar.

Antik kente yolculuk

Gezinin ikinci günü, aynı zamanda en tempolu geçen gün oldu. Liberty Sigorta yönetimi ile bir araya gelen acenteler, kısa bir toplantı gerçekleştirdiler. Öğle yemeğinin ardından, antik kentlere doğru unutulmayacak bir yolcuğa çıktılar. Acentelerin turdaki ilk durağı eski Likya’nın 72 yerleşiminden biri olan Tlos Antik Kenti oldu. Ekip, Tlos’da kalıntılara tırmanmanın ve çevresindeki ovaların çarpıcı manzarasının tadını çıkardı. Buradan sıradaki durak, etkileyici kanyonlarıyla ünlü Saklıkent oldu. Yüzyıllar boyunca karların erimesiyle oluşan kanyonda acenteler doğal oluşumlu birçok terasta gezerek yörenin tadını çıkardı. Daha sonra bölgede serbest zaman geçiren ekip otele döndü. Akşam için Fethiye Balık Hali’ne giden Liberty sigorta acenteleri, yemeği Hilmi SeaFood balık restoranında yedi. Geceyi otelde geçirip, ertesi gün akşama kadar gönüllerince gezdikten sonra tekrar bir araya gelmek üzere vedalaşarak keyifli ve neşeli bir şekilde yolculuklarını sonlandırdılar.